Zábavné odpoledne s rodiči s podtitulem „Mámo,táto pojďte si hrát“ bylo připravováno na hřištích u školní družiny i pod mateřskou školou. Cílem bylo zapojit do netradičních disciplín děti a jejich rodiče. Rodiny čekalo 7 úkolů: krabí závody, dekolejbal, skok do dálky se zátěží a pozadu, trefování klauna, netradiční šipky, hod do rozhoupaného kyblíku, posouvání míčku zavěšenou pet lahví. Bonusem bylo vytváření jména týmu, pokřiku či maskota.  Počasí nám ale vůbec nepřálo a soutěže musely být přesunuty do tělocvičny a školních prostor. Protože déšť nikoho neodradil, bylo ve škole opravdu „narváno“. Rodiče i děti soutěžili s velkým zaujetím. Odměnou byl diplom a sladké překvapení. Doufám, že si všichni odpoledne užili stejně jako my.