Učivo

český jazyk  Týdenní plán 18.12.-22.12.2017

• Vyvození písmene y,Y,n,N.
  • Čtení s porozuměním, trojslabičná slova.
  • Slabikář str.16-19,písanka str.23-24 (dokončení písanky I.).
 matematika
  • Dokončení matematiky  I.díl.
  • Rozklad čísel, pamětné sčítání a odčítání.
  • Matematika str.45-46,Živé počítání str.46-48.
 prvouka
  • Prvouka str.31,33 (str.32 si necháme na leden).
 hudební výchova
  • vánoční koledy
  • Opakování písní, poslech koled.
 výtvarná výchova
  •  Prostorová dekorace – papírový závěs.
 pracovní činnosti
 tělesná výchova
  • plavání

Domácí úkoly

Český jazyk  budou zatržené červeně
Matematika  budou zatržené červeně
Prvouka

Informace pro rodiče

Domácí úkoly jsou označeny červeným puntíkem nebo puntíkem a zkratkou DÚ, kontrolujte dětem pravidelně pracovní sešity.

Prosím o podpis čtení v Slabikáři u domácího úkolu.

KURZ PLAVÁNÍ – začíná od 14.11.2017 do 23.1.2018 (vždy každé úterý) v Brušperku. Výuka plavání začíná v 10.30hod.-11.15hod., odjezd od školy v 9.45hod., návrat ke škole kolem 12hod.-POZOR,POZDĚJI NEŽ NORMÁLNĚ KONČÍ VÝUKA, po příjezdu půjdou děti hned na oběd. Svačit budou děti před odjezdem v 9.15hod. S sebou na bazén igelitovou tašku, ve které budou děti mít plavky, ručník, mýdlo v krabičce, děvčata s dlouhými vlasy koupací čepici. Přidejte jim také pití a malý oplatek, perník.

Doplňující informace k plavání – v den plavání si děti budou nosit písanku, matematiku, pouzdro, notýsek na známky a malý notýsek na informace. Ve středu místo TV bude hudební výchova a v pátek místo TV bude prvouka.

V pondělí 18.12. budou mít žáci preventivní program ohledně vztahů ve třídě, z třídního fondu odečtu 40Kč.

Děti dostanou pod stromeček malý dárek v podobě dětské knihy. Kniha stála 89Kč, škola zaplatila každému 50Kč z této částky, 39Kč odečtu z třídního fondu.

Dětem docházejí tyčinková lepidla, prosím, doplňte zásoby :).

Třídní email – trida1@post.cz

PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY, DĚTEM SPOUSTU DÁRKŮ POD STROMEČKEM

A V NOVÉM ROCE 2018 HODNĚ ZDRAVÍ, LÁSKY A DOBRÉ NÁLADY.  VESELÉ VÁNOCE      Lucie Čermáková